top of page

Закуски - найпопулярніше наповнення фуршетного столу!

Чому закуски є найбільш популярними для наповнення фуршетного столу? Як підібрати закуски для фуршету? Яка кількість закусок є найбільш оптимальною для фуршетного столу? На ці та інші питання Ви отримаєте відповідь із цієї статті.

Якщо у Вас планується корпоратив, День Народження, презентація, виставка, тім-білдінг тощо - для Вас актуальним буде накриття фуршетного столу. Це найбільш зручний, швидкий, оптимальний варіант почастувати Ваших гостей. Також фуршет (велкам-фуршет) буде актуальним до початку проведення весілля, якщо у Ваші гості прибуватимуть не одночасно, або із самої специфіки проведення події.

 

Найоптимальнішим буде розпочати фуршет із холодних закусок.

Це позволить:

  • розширити асортимент смаків;

  • врахувати усю специфіку харчування, якщо така є;

  • забезпечить естетику подачі;

  • зручність для гостей (порційна видача);

При формуванні фуршетного меню обов'язковим є врахування смакових вподобань гостей. В залежності від формату події та, відповідно Ваших гостей (друзі, колеги, родичі, партнери) є ті чи інші рекомендації щодо формування фуршетного меню. Коли Ви працюєте з нами (ТМ Кейтеринг Львів), ми завжди такі речі врахувоємо та рекомендуємо найкраще під Вашу подію. Також, асортимент закусок із кейтерингового меню позволяє врахувати будь-які смакові вподобання: м'ясо, риба, морепродукти, овочі, сири, зелень та різні іх комбінації у сирому та проготованому вигляді.

Щоб вирахувати необхідну кількость закусок для фуршетного столу необхідно знати: час проведення події (впливає на загальну калорійність), наявність додаткових активностей, кількість можливих підходів до фуршетного столу, місце проведення події (вулиця, приміщення). Також, обов'язком є врахування погоди.

 

Ми поділилися з Вами загальними рекомендаціями. Проте, варто розуміти, що кожна подія має індивідуальний підхід та особливості проведення.

Звертайтеся до компанії "Кейтеринг Львів" - проведемо Вашу подію найкращим чином!

227 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Trembita Rooftop: Ідеальна Локація для Вашого Ідеального Заходу у Львові

Плануєте особливу подію у Львові? Виїзне весілля, корпоративну вечірку чи приватний захід? Локація Trembita Rooftop стане вашим ідеальним вибором. Завдяки своєму сучасному дизайну, великій площі та бе

Comments


bottom of page