top of page

Огляд "Вілла Жасмін" (Villa Zhasmin) у Зимній Воді

Оновлено: 30 вер. 2021 р.

Вілла Жасмін - популярний на сьогодні формат івент простору для проведення (організації) урочистих та неформальних подій. Основна перевага подібних локацій - принцип одна локація, одна компанія. Жодних посторонніх відвідувачів немає.

Фактично ця локація являється золотою серединкою між особняком для проживання і відкритою площадкою для проведення заходів.

Простір розташований у с.Зимна вода на відстані 5км від Львова, що робить добирання Ваших гостей взагалі безпроблемним.

Фактично дане місце можливо розділити на два простори:

- приміщення будинку

- зелений двір

Будинок зроблений стильно і підійде під великий перелік форматів святкувань починаючи від урочистих весіль, закінчуючи тематичними вечірками.


Приміщення просторе і на нашу думку при правильному розташуванні меблів та посадкових місць можливо розсадити до 45 гостей. У форматі фуршет комфортне перебування до 60 гостей. А у разі проведення вечірки із використанням внутрішнього двору для перебування гостей, кількість відвідувачів може вільно вирости до 100.

Двір великий та підлягає адаптації під будь-який формат подій.Для того, щоб Ви могли оцінити простір двору "Вілла Жасмин", ми зняли відеоролик з його оглядом , який допоможе Вам зрозуміти розміри та вигляд даного івент простору.Повертаючись до опису форматів, у яких ми б рекомендували проводити заходи у івент просторі "Вілла Жасмін", фаворит однозначно фуршет, або комбіноване поєднання фуршету із урочистим банкетом. Даний формат дає можливість максимально ефективно використовувати площу локації.


Також чудовим варіантом буде поєднати фуршетний формат видачі страв із традиційною банкетною розсадкою. Єдиним нюансом буде правильне розташування посадкових місць. Потрібно коректно розставити меблі для комфортного перебування Ваших гостей у поєднанні із можливістю сервірування та обслуговування столів офіціантами.


Отож, якщо Ви шукаєте хорошу локацію для проведення заходу у форматі банкет до 45 гостей, або фуршету до 100 гостей ,а традиційні ресторани Вам уже надоїли, "Вілла Жасмін" стане чудовим вибором!

Для замовлення святкування під ключ телефонуйте:

067-620-7495630 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Trembita Rooftop: Ідеальна Локація для Вашого Ідеального Заходу у Львові

Плануєте особливу подію у Львові? Виїзне весілля, корпоративну вечірку чи приватний захід? Локація Trembita Rooftop стане вашим ідеальним вибором. Завдяки своєму сучасному дизайну, великій площі та бе

Comments


bottom of page