top of page

Огляд Митрополичих садів - громадський та івент простір у серці Львова (Сад собору Святого Юра)

Громадський простір Митрополичі сади відкрили для можливості проведення благодійних заходів та івент подій відносно недавно. Все ж, плануючи проведення заходу на території локації потрібно перш за все розуміти - Митрополичі сади територія церкви! Тому Ваш захід концептуально та етично має відповідати простору.Даний простір ідеально підійде під спокійні тематичні концерти, громадські заходи, урочисті події такі як день народження, вінчання, святкування хрестин тощо. І знову потрібно розуміти, що споживання алкоголю не вітається на території.

Отже, що собою являє даний громадський простір? Перш за все - це сад неймовірної краси з чудовим ландшафтом, та гарною рослинністю сад. Вперше побувавши там ми навіть не могли представити собі скільки часу йде на підтриання такої краси. Територія дійсно вражає своїм виглядом.Площа простору дозволяє комфортно перебувати до декількох сотень гостей. Фактично територія складається з саду із красивою рослинністю, та зеленої галявини, на якій і проходять більшість заходів.

Наша кейтерингова компанія - "Кейтеринг Львів" рекомендує розглянути дану локацію для проведення таких заходів як вінчання, день народження та хрестини. Дана локація ідеально підійде для подібних форматів подій.


Стан галявини ідеальний, відповідно на території можливо розмістити столи, стільці, імпровізовану сцену, накриття тощо. Але враховуйте, що обладнання, яке плануєте встановити на території саду потрібно монтувати і демонтовувати у такий спосіб, щоб не залишати жодних пошкоджень ландшафту. Церква тратить великий трудовий та матеріальний ресурс для підтримання садів у такому стані, тому потрібно з повагою віднестись до їхньої праці!


І головне питання, яке мабуть може цікавити - де знаходиться сад. Юридична адреса громадського простору:

м.Львів, Площа Святого Юра, 5. Найбільш простий орієнтир буде на Собор Святого Юра. Цю локацію знають мабуть усі львів'яни, принаймні нам не зустрічались "незнаючі")

З впевненістю можемо сказати, що Митрополичі сади одне із найбільш атмосферних місць у Львові і залишать незабутній слід у пам'яті Вашій та Ваших гостей.


Для замовлення кейтеригових послуг під ключ телефонуйте:


067-620-7495211 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page