top of page

Справимося самі, чи, все ж таки, замовити кейтеринг?Це питання турбує частину клієнтів, які звертаються до нашої компанії, «Кейтеринг Львів», із проханням провести кейтеринг, чи лише підрахувати вартість кейтерингу під їхню подію, або ознайомитися із умовами надання послуг кейтерингової компанії.

Ми із розумінням ставимося до таких запитань, адже для України кейтеринг – це відносно нове явище (10 років). Не кожному доводилося замовляти послуги кейтерингової компанії, чи організовувати події, для яких є потреба залучати кейтеринг. Так, звісно, послуги кейтерингу набувають все більшої популярності та поширення, але бути гостем на події, де обслуговування здійснює кейтерингова компанія та напряму бути замовником кейтерингу – це різні рівні дотичності та заглиблення у цю сферу.Майбутні клієнти кейтерингової компанії, яким вперше необхідно замовити кейтеринг, фактично завжди задають одні і ті ж запитання:

- Яка вартість кейтерингу? Скільки коштуватиме кейтеринг за одного гостя? Яка мінімальна сума замовлення кейтерингу? Цікавить орієнтовна вартість замовлення? Цікавить прайс святкування?

- Яке у вас меню на кейтеринг? Що входить у меню кейтерингу? Скільки їжі потрібно для святкування дня народження? Чи можна замовляти основні страви для фуршету?

- На яких локаціях ви працюєте? Чи можна замовити кейтеринг на обслуговування у лісі? Чи обслуговуєте ви у приватних будинках?

- Що входить у вартість кейтерингу? За які послуги необхідно доплачувати?

- І так далі….


 

Наша ціль, при спілкуванні із клієнтом, який вперше замовляє кейтеринг (так як і при кожному замовленні) – відразу окреслити ключові моменти, так зване технічне завдання, це:

- Дата проведення події

- Локація для проведення події

- Формат події

- Тривалість події

- Кількість гостей

- Побажання щодо меню


Це ті фактори, які в більшій чи меншій мірі впливатимуть на вартість кейтерингу, специфіку обслуговування події, необхідну кількість обслуговуючого персоналу (офіціанти, бармени, повари, вантажники тощо), потребу у залуження додаткового обладнання чи повне забезпечення ним та меблями.


 

Із нашого, більш як 6-ти річного, досвіду у сфері надання кейтерингових послуг варто зазначити, що двох ідентичних подій не буває. Кожна подія є індивідуальною, адже і замовники у них різні, що передбачає різні смакові вподобання, бачення загальної концепції події, бюджети події і так далі.

Та і сама концепція кейтерингу в своїй основі – це вільний вибір місця проведення події, її формату та тривалості. У свої більшості, події на яких здійснюється кейтерингове обслуговування не шаблонні, а навпаки з проявом індивідуальності та різноманітності!Для того, щоб забезпечити кейтерингове обслуговування події, необхідно мати:

- Місце для приготування їжі

- Обслуговуючий персонал

- Транспорт

- Меблі, обладнання

- Текстиль та декор

- Організаційні навички у проведення такого роду подій

Тому, якщо у вас планується подія, і ви жодного розу не проводили їх самостійно, наша рекомендація – звернутися до кейтерингової компанії із досвідом. Там чином ви отримаєте обширну консультацію, рекомендації із найкращого проведення саме вашої події, виходячи із її особливостей; сама події буде забезпечена усім необхідним та проведена вчасно і якісно; ви отримаєте свіжоприготовану та смачну їжу; зможете приділити свій час гостям та незабутньо провести час!


Відвідайте наш сайт на познайомтеся із нами ближче:
15 переглядів0 коментарів
bottom of page