top of page

Кава-перерва, як її організувати і що замовляти?


Перш за все потрібно визначити поняття. Що собою являє кава-перерва?

Згідно даних української Вікіпедії: кава-брейк (англ. coffee break) — коротка перерва (15-40 хв.) під час наукової або бізнес-конференції для прийому їжі та неформального спілкування. Зазвичай, являє собою стіл з чашками, банками розчинної кави та/або чаєм в пакетиках, ємностями з гарячою водою, цукерками, цукром, вершками і печивом або іншими смаколиками. Однак, можуть бути присутні і спиртні напої (коньяк, вино, горілка) з гарячими закусками. Як і під час фуршету, кава-брейк не передбачає фіксованих місць, учасники самі собі наливають каву і їдять, часто, стоячи.

Починати варто з принципового рішення: кава-перерва має мати за основу солодкі страви, чи все ж ситні закуски. Також потрібно для себе визначити наскільки калорійні мають бути страви і скільки взагалі їх має бути. Часто, особливо під час проведення інтенсивних тренінгів, особливо з іноземними спікерами замовляють "підсилені" кава-перерви. Це зумовлено відсутністю можливості перерватись на тривалий обід, або повноцінний фуршет.

Швидко підсумовуючи, на вибір формату кава-перерви впливають наступні фактори:

- особисті вподобання замовника

- необхідна тривалість кава-перерви

-основна ціль накормити гостей, чи вони мають лише перекусити

- звичайно бюджет408 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Trembita Rooftop: Ідеальна Локація для Вашого Ідеального Заходу у Львові

Плануєте особливу подію у Львові? Виїзне весілля, корпоративну вечірку чи приватний захід? Локація Trembita Rooftop стане вашим ідеальним вибором. Завдяки своєму сучасному дизайну, великій площі та бе

bottom of page