top of page

5 трендів кейтерингових послуг в Україні у 2023 році

У міру того, як індустрія громадського харчування в Україні продовжує рости та розвиватися, з’являються нові тенденції, які мають сформувати галузь у 2023 році. Ось деякі з тенденцій громадського харчування, починаючи від зростання варіантів рослинного харчування та закінчуючи використанням технологій у сфері громадського харчування. що ми можемо очікувати побачити в Україні протягом наступного року:
1. Популяризація страв на рослинній основі

Оскільки все більше і більше людей дотримуються рослинного способу харчування, підприємства громадського харчування в Україні починають пропонувати більше веганських і вегетаріанських страв. Ця тенденція продовжиться у 2023 році, зосереджуючись на створенні інноваційних рослинних страв, які є одночасно смачними та поживними. Очікуйте побачити більше рослинних білків, таких як тофу, а також креативні овочеві страви, які займають центральне місце в меню.


2. Креативні презентації їжі

У 2023 році ми можемо очікувати більше креативних та візуально приголомшливих презентацій їжі в галузі громадського харчування в Україні. Від їстівних квітів до унікальних технік накриття, компанії громадського харчування знаходять нові способи виділити свої страви. Ця тенденція особливо важлива для клієнтів, які розуміються на соціальних мережах, які все частіше шукають страви, гідні показу та в профілі Instagram.


3. Персоналізовані враження

Нарешті, у 2023 році ми можемо очікувати, що більше компаній громадського харчування в Україні пропонуватимуть персоналізований досвід для своїх клієнтів. Це може включати все, починаючи від персоналізованих меню і закінчуючи спеціальними пакетами харчування, адаптованими до індивідуальних потреб кожного клієнта. Пропонуючи персоналізований досвід, кейтерингові компанії можуть виділитися серед своїх конкурентів і надати своїм клієнтам унікальний незабутній досвід.


4.Фуд-траки

Фудтраки стають все більш популярними в Україні, і в 2023 році ми можемо очікувати, що більше кейтерингових компаній пропонуватимуть їхні послуги. Фуд-траки — це чудовий спосіб надати клієнтам послуги громадського харчування в нових і захоплюючих місцях, а також це чудовий спосіб створити веселу атмосферу фестивалю.


5. Інтерактивні станції харчування

В Україні все більшої популярності набувають інтерактивні станції харчування, де клієнти можуть створювати власні страви або налаштовувати замовлення. У 2023 році ми можемо очікувати, що більше компаній громадського харчування сприймуть цю тенденцію, створюючи інтерактивні станції, які дозволять клієнтам бути креативними та розважатися з їжею.


41 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Trembita Rooftop: Ідеальна Локація для Вашого Ідеального Заходу у Львові

Плануєте особливу подію у Львові? Виїзне весілля, корпоративну вечірку чи приватний захід? Локація Trembita Rooftop стане вашим ідеальним вибором. Завдяки своєму сучасному дизайну, великій площі та бе

Comments


bottom of page