top of page

Огляд локацій та івент просторів Львова та львівської області

Компанія "Кейтеринг Львів" бачить свою місію у повноцінній допомозі організації важливих подій наших замовників, у тому числі домопогаємо домовлятись та бронювати івент простори Львова та Львівської області. Ми вбачаємо, що функція хорошої кейтерингової студії не обмежується лише приготуванням та подачею їжі. Ми намагаємось встановлювати нові стандарти якості у допомозі нашим клієнтам, та гостям. Винятком не стало і рекомендації щодо місць святкування. Ми не беремо комісійних за домовленість з локацією, Ви отримаєте послугу рівно по тій самій ціні, що і у власників локації. Перевага замовлення просторів проведення подій через нас - ми уже добре знайомі з управлінцями цих локацій і нам буде значно лекше домовитись за технічні нюанси підготовки Вашого заходу спілкуючись з ними напряму!

Отже до Вашого огляду рекомендуємо Вам наступні івент простори Львова та Львівської області:

Trembita Rooftop Простір для святкування

Trembita Rooftop

Неперевершена локація для святкування урочистих подій, корпоративів, навчальних семінарів і основне - локація площею 1500 метрів квадратних знаходиться у Львові а не за містом.

Beautiful Moments Pavilion

Чудовим місцем для виїзної церемонії, корпоративу, весілля, банкету, тощо у Львівській області буде Жовківський ліс. Чудова природа залишить у  Ваших гостей незабутнє враження 

Наша Оселя

Хочете, щоб була велика альтанка, дитячі гойдалки, озеленена територія, лаунж зона? І все це у одному місці?

Тоді Вам підійде відпочинковий комплекс "Наша Оселя"

Деренівська Купіль

Деренівська Купіль мабуть найгарніша відпочинкова база у Закарпатті. Озеленення, чудове повітря, та мальовничі крайовиди просто не можуть не сподобатись Вам та гостям. Ми мегарекомендуємо!

Lviv Film Centre

Бажаєте чудову вечірку на даху? Вам сюди. Дійсно класна локація у зручному місці. Рекомендуємо

Садиба Чаверед

Одна із найбільш зручних локацій для святкування урочистостей у Львівській області являється "Садиба Чаверед". Недалеко від Львова і прекрасно зроблена. 

Локація на Цитаделі

Хочете вразити своїх гостей шикарним місцем і вишуканим кейтерингом у Львові? Ви натрапили саме на таке місце. Чудове розташування та величезна площа дозволяють проводити події будь-яких маштабів.

База Шипільська

Любите святкувати у місцях де є фактично все для активного відпочинку? Рекомендуємо придивитись до бази Шипільська. Красиве озеленення, багато активностей і просто чудова природа робить це місце одним із найкращих у Львівській області.

Свіржський 

замок

Чудова локація для проведення мега події Свіржський Замок. Красоту цього місця важко описати, а проводити кейтерингову подію там одне задоволення! Ми явно рекомендуємо.

Шато Вульки (24).JPG

Шато Вульки

Мальовнича локація для проведення виїзних заходів. Розрахована для святкування у форматі фуршет до 200 гостей, а у форматі банкет до 40 гостей

bottom of page