Рекомендуємо Вам наступні локації для проведення кейтерингових заходів у Львові та Львівській області

Компанія "Кейтеринг Львів" бачить свою місію у повноцінній допомозі організації важливих подій наших замовників. Ми вбачаємо, що функція хорошої кейтерингової студії не обмежується лише приготуванням та подачею їжі. Ми намагаємось встановлювати нові стандарти якості у допомозі нашим клієнтам, та гостям. Винятком не стало і рекомендації щодо місць святкування. Ми не беремо комісійних за домовленість з локацією, Ви отримаєте послугу рівно по тій самій ціні, що і у власників локації. Перевага замовлення просторів проведення подій через нас - ми уже добре знайомі з управлінцями цих локацій і нам буде значно лекше домовитись за технічні нюанси підготовки Вашого заходу спілкуючись з ними напряму!

Trembita Rooftop Простір для святкування

Trembita Rooftop

Неперевершена локація для святкування урочистих подій, корпоративів, навчальних семінарів і основне - локація площею 1500 метрів квадратних знаходиться у Львові а не за містом.

Beautiful Moments Pavilion

Чудовим місцем для виїзної церемонії, корпоративу, весілля, банкету, тощо у Львівській області буде Жовківський ліс. Чудова природа залишить у  Ваших гостей незабутнє враження 

Наша Оселя

Хочете, щоб була велика альтанка, дитячі гойдалки, озеленена територія, лаунж зона? І все це у одному місці?

Тоді Вам підійде відпочинковий комплекс "Наша Оселя"

Деренівська Купіль

Деренівська Купіль мабуть найгарніша відпочинкова база у Закарпатті. Озеленення, чудове повітря, та мальовничі крайовиди просто не можуть не сподобатись Вам та гостям. Ми мегарекомендуємо!

Lviv Film Centre

Бажаєте чудову вечірку на даху? Вам сюди. Дійсно класна локація у зручному місці. Рекомендуємо

Садиба Чаверед

Одна із найбільш зручних локацій для святкування урочистостей у Львівській області являється "Садиба Чаверед". Недалеко від Львова і прекрасно зроблена. 

Локація на Цитаделі

Хочете вразити своїх гостей шикарним місцем і вишуканим кейтерингом у Львові? Ви натрапили саме на таке місце. Чудове розташування та величезна площа дозволяють проводити події будь-яких маштабів.

База Шипільська

Любите святкувати у місцях де є фактично все для активного відпочинку? Рекомендуємо придивитись до бази Шипільська. Красиве озеленення, багато активностей і просто чудова природа робить це місце одним із найкращих у Львівській області.

Свіржський 

замок

Чудова локація для проведення мега події Свіржський Замок. Красоту цього місця важко описати, а проводити кейтерингову подію там одне задоволення! Ми явно рекомендуємо.

  • Черный Google+ Иконка
  • Black Instagram Icon
  • Black Vkontakte Icon
  • Black Facebook Icon

Телефон: +38067-620-7495  |  Email: info@cateringlviv.com.ua

м.Львів, вул. Пасічна,89

 

© Компанія "Кейтеринг Львів"