top of page

Цього року нам довірили надцікаве та надскладне завдання - організація кейтерингу для 7400 гостей у фоматі барбекю. Чесно кажучи для нас це було справжнім випробуванням, адже перемістити все обладнання та їжу потрібно було на відстань 260 кілометрів від Львова.

Лінія видачі їжі була організована у форматі фуршет. Вся лінія  була поділена на 6 зон для зручності відвідувачів.

Такі замовлення дають можливість зробити великий стрибок у розвитку компанії, для вирішення технічних можливостей реалізації такого проекту. 

Величезне спасибі замовникм за довіру...

Бажаєте і собі такий кейтеринг, звертайтесь!

У листопаді 2018 року нам надали честь організовувати урочистий фуршет для з'їзду педіатрів України у театрі імені Марії Заньковецької. Ця кейтерингова подія у Львові була розрахована на 180 гостей. Ціллю було створити атмосферу, за якої можливо було як провести приємно час, так і обмінятись досвідом. Нам дуже приємно, що дана подія дійсно "вдалась" і пройшла у дуже невимушеній атмосфері.

Величезне спасибі Вам - нашим замовникам, що довіряєте свої кейтерингові події саме нам, і ми Вас не підводимо!

Виїзне барбекю мабуть наш улюблений формат святкування. Це прекрасне поєднання смачної їжі і проведення часу на природі. Ми пропонуємо обширне меню, та креативну подачу страв. Всі страви мають надзвичайний, оригінальний смак. Наші працівники зроблять ваше святкування незабутнім. Залиште клопоти організації кейтерингового виїзду, та отримуйте задоволення від відпочинку.

У листопаді нам пощастило попрацювати з командою справжніх професіоналів із компанії "Ран Юкрейн". Ця компанія являється наймаштабнішим організатором марафонів і півмарафонів в Україні.

Нам довірили організувати доставку гарячих напоїв для всіх учасників забігу, харчування 262 осіб технічного персоналу, 60 осіб у ВІП зоні. Загалом ми обслуговували близько 1450 осіб.

Нам дуже приємно. що люди довіряють нам організацію виїзних подій таких маштабів. Раді були даній співпраці.

Виїзний фуршет на 1400 осіб надзвичайно цікавий досвід для нашої компанії. Такі замовлення викликають масу позитивних емоцій. І перш за все відчуття подяки нашому замовнику. Ми прекрасно розуміємо як складно довіритись комусь організувати таку подію. Ми доклали всіх від нас можливих зусиль, щоб якісно та швидко нагодувати гостей нашого клієнта.

В цифрах це лінія видачі 24 метри, 20 квт. нагрівальних елементів (чайників + кавоварок).

Важко описати поєднання емоцій, які ми отримали 13.12.2016. Це відчуття гордості, а також відчуття вдячності, Вам нашим замовникам, які дають можливість створювати такі свята. Ми змогли видати 9 видів солодкого, 2 види кави з молоком та чай для 1100 осіб за 24 хвилини. Наш замовник залишився надзвичайно задоволений і подачею і швидкістю. 
Хочете і собі таке свято?!)

Перед Новим Роком послуги кейтерингу користуються особливим попитом. У деякі дні ми мали по 5-7 замовлень різних форматів та розмірів. Ми щиро Вам вдячні за довіру до нас.

Кожного разу нове замовленнями намагаємось зробити цікавим та особливим, вводимо нові страви та придумуємо нові декорації. Ми  намагаємось постійно вдосконалюватись!

Чому у нас виходить організовувати якісні фуршети?
Відповідь проста - нам це подобається!)

Ми щиро вдячні Вам, нашим клієнтам, які довіряєте організацію кейтерингового виїзду саме нам. Ми докладаємо усіх від нас можливих зусиль, щоб Ваше свято стало незабутнім.

На фото світлини фуршету з нагоди захисту наукового ступеня.

Звертайтесь і Ви не пошкодуєте!

Нещодавно у нас замовляли організувати виїзний фуршет в м.Хирів. Дане захід супроводжувалось виступами лекторів у форматі конференції. Обговорювали проблеми фінансування місцевих громад та способи залучення зовнішнього, меценатського фінансування.

Під час даного замовлення ми всервірували фуршетний стіл, тричі зробили кава-перерву та обслужили вечерю. На події було 230 гостей.

Виїзний фуршет для компанії Steko був організований у дуже стислий час. Замовник поставив перед нами завдання нагодувати 120-150 осіб у дуже стислий час, а саме за 30 хвилин. Крім того ми організували кава-перерву. Наш клієнт святкував відкриття нового цеху по зборці вікон. Компанія Steko станом на 2016 рік займає 21% ринку пластикових вікон України. На скільки нам відомо замовник залишився задоволений якістю наданих нами кейтерингових послуг. 

bottom of page