top of page

Trembita Rooftop- незабутній простір  для корпоративних заходів, виїзних урочистих подій, та неформальних презентацій. Компанія "Кейтеринг Львів" щиро рекомендує дану локацію.

У нас чудова новина - у квітні 2019 року у місті Львові розпочне свою діяльність новий простір для святкування урочистих подій, корпоративних заходів та організації робочих презентацій у неформальній атмосфері. Trembita Rooftop знаходиться у дуже зручному місці з точки зору логістики, 20 метрів від локації знаходиться магістральна вулиця Пасічна, отже у Вас та Ваших гостей не буде проблем з добиранням. Локація продумана так, щоб на ній можливо було проводити від неформальниих подій до урочистих вінчань. Місткість простору до 300 гостей, що робить її унікальною для міста Львова, адже місто мільйонник просто потребує подібного формату. У нас Ви зможете організувати захід будь-якого спрямування та масштабу. Звертайтесь, будемо раді співпраці.

Пригощає компанія "Кейтеринг Львів" у якої Ви зможете замовити кейтерингові послуги будь-якої складності та стилізації. Замовити локацію Ви також можете у нас!

bottom of page