top of page

Корпоративне харчування у Львові (комплексні обіди, кейтеринг): зручність, вигода та лояльність співробітників.
Корпоративне харчування – це організація харчування співробітників компаній, підприємств в стаціонарних їдальнях, на лініях роздачі або доставки їжі. Воно має ряд переваг як для співробітників, так і для компаній. Бажаєте організувати у себе на підприємстві у Львові? Тоді Вам варто переглянути цю статтю.

Види корпоративного харчування

Існує два основних види корпоративного харчування:

  • Стаціонарне харчування передбачає наявність на території компанії їдальні або кафе, де співробітники можуть харчуватися протягом робочого дня. Цей вид харчування є поширеним, оскільки дозволяє співробітникам швидко і зручно пообідати, не відлучаючись від робочого місця. Але все ж потребує переважно організації процесу і інвестицій від самої компанії, де працюють робітники.

  • Доставка їжі передбачає, що їжа готується на стороні і доставляється в офіс співробітникам. Цей вид харчування є більш мобільним і зручним, оскільки співробітники можуть харчуватися в будь-якому місці в офісі.

Формати доставки їжі

Доставка їжі для корпоративного харчування може здійснюватися в різних форматах:

  • Готова їжа – це найбільш поширений формат доставки, при якому їжа готується в ресторані, цеху або їдальні і доставляється в офіс в термобоксах абоу спеціалізованому обладнанні.

  • Сервірована їжа – це формат доставки, при якому їжа готується в ресторані або їдальні і доставляється в офіс вже сервірованою на тарілках. Цей формат є більш дорогим, але дозволяє співробітникам відчувати себе як в ресторані.

  • Блюда на вибір – це формат доставки, при якому співробітники можуть вибрати їжу на свій смак з меню. Цей формат є найбільш гнучким і дозволяє співробітникам дотримуватися своїх харчових уподобань і є найбільш дорогим.

Переваги корпоративного харчування для компаній

Корпоративне харчування має ряд переваг для компаній, зокрема:

  • Підвищення продуктивності праці. Співробітники, які добре харчуються, мають більш високу продуктивність праці.

  • Покращення іміджу компанії. Корпоративне харчування є одним із факторів, які впливають на імідж компанії.

Корпоративне харчування: вигода для співробітників

Корпоративне харчування має ряд переваг для співробітників, зокрема:

  • Зручність. Співробітники не витрачають час на приготування їжі та пошук місць для харчування.

  • Здорове харчування. Корпоративне харчування може бути більш здоровим, ніж самостійне приготування їжі.

  • Соціальна складова. Корпоративне харчування є можливістю для спілкування співробітників в неформальній обстановці.

Загалом, корпоративне харчування є зручним, вигідним і корисним для всіх зацікавлених сторін. Воно дозволяє співробітникам бути ситами та здоровими, а компаніям підвищувати продуктивність праці та імідж.


Бажаєте організувати у себе на підприємстві корпоративне харчування у форматі доставки комплексних обідів у Львові? Звертайтесь!

56 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Trembita Rooftop: Ідеальна Локація для Вашого Ідеального Заходу у Львові

Плануєте особливу подію у Львові? Виїзне весілля, корпоративну вечірку чи приватний захід? Локація Trembita Rooftop стане вашим ідеальним вибором. Завдяки своєму сучасному дизайну, великій площі та бе

Comments


bottom of page