top of page

Огляд івент простору на даху Lviv Film Center (Горіховий Гай)

Оновлено: 27 черв. 2023 р.

Lviv Film Center: Унікальна локація на даху кінотеатру для незабутніх корпоративів, днів народжень та невимушених вечірок.Технічні дані простору Lviv Film Center від адміністрації:

- Кількість гостей у форматі кінопоказу - до 100

- Кількість гостей у форматі вечірки - 70

- Режим роботи - цілий рік

- Геокупол вміщає у форматі фуршет до 30 гостей, а у форматі банкет до 20Львів - місто, що сповнене культурного розмаїття та неповторної атмосфери. У одному із спальних районів цього чудового міста знаходиться унікальна локація - Lviv Film Center, розташована на даху кінотеатру в центрі парку. Це простір, який створений для того, щоб зробити будь-який захід незабутнім, незалежно від його формату. Від корпоративів та бізнес-зустрічей до днів народжень та невимушених вечірок - тут ви знайдете все необхідне, щоб зробити свій захід неповторним і запам'ятованим.Розташування: Lviv Film Center розташований на даху кінотеатру в самому центрі парку Львова. Це дозволяє гостям насолоджуватися чудовим краєвидом міста та навколишньої природи. Комбінація архітектурного шарму міста та зелених насаджень парку створює особливу атмосферу, яка перетворює будь-який захід в особливу подію.Простори та вміст: Lviv Film Center зручний для проведення заходу від 10 до 70 гостей. Ви зможете насолоджуватися комфортом та затишком цього простору завдяки атмосфері цієї локації . Простори локації дозвють гнучкість і можливості для організації різноманітних заходів. Ви можете налаштувати простір під свої потреби, використовуючи його як відкрите місце для перегляду фільмів під відкритим небом, або змінити його конфігурацію для проведення презентацій, семінарів або тренінгів.Крім простору для заходів, Lviv Film Center також має надзвичайно зручне місце для добирання гостей. Його центральне розташування у парку дозволяє легко досягти локації з будь-якої частини міста. Це забезпечує зручність і доступність для гостей, а також забезпечує приємну прогулянку по парку перед заходом.Основним перевагою Lviv Film Center є неперевершений краєвид, який він пропонує. Знаходячись на даху кінотеатру, ви отримуєте неймовірну панораму міста та навколишнього природного ландшафту. Це створює неповторну атмосферу, що додає особливий шар магії до вашого заходу. Гості зможуть насолоджуватися прекрасним видом і створювати незабутні спогади.

Незалежно від типу заходу, Lviv Film Center пропонує різноманітні можливості для організації. Чи це корпоративний захід, день народження, святкування важливої події або просто невимушена вечірка з друзями, ви знайдете все необхідне, щоб зробити свій захід особливим. Зручний простір, професійне звукове та світлове обладнання, а також можливість організувати кейтерингові послуги - все це створює ідеальні умови для проведення заходу.
З питань організації кейтерингу "під ключ" у Львові та межах Західної України звертайтесь за телефоном:

+38067-620-7495

Info@cateringlviv.com.ua

Наш інстаграм: https://www.instagram.com/cateringlviv/

117 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page