top of page

Які відмінності між кейтеринговими форматами "фуршет" та "шведський стіл"


Фуршет чи все таки шведський стіл?

Досить часто виникає плутанина між поняттями "фуршет" і "шведський стіл". Незважаючи на деяку схожість в атрибутах, все-таки це різні варіанти організації святкових обідів.

Шведський стіл традиція, яка прийшла зі скандинавських країн, описана ще мандрівниками часів Петра I. Суворі вікінги не утрудняли себе сервіровкою столу, просто викладали в великі тарілки всю їжу, а гості брали собі, що хотіли. Але при цьому всі сиділи за одним великим столом. Тобто шведський стіл - це велика кількість різноманітної їжі (НЕ закуски!) На спеціальному столі-буфеті. Шведський стіл допускає наявність супів і повноцінних других страв з гарніром, вишуканих десертів. Запрошені набирають собі в тарілки частування на свій смак і сідають за обідній стіл, на якому вже виставлені спиртні та безалкогольні напої. Таких столів накривають за кількістю гостей. Шведські столи переважно зустрічаються у готелях, як найбільш популярний формат частування сніданками.

При організації фуршету обідні зони не влаштовуються. Стільців і столів для трапези не передбачено, деколи виставляють так звані коктейльні столи. Фуршет - захід для спілкування, який передбачає вільне пересування запрошених. Тому і меню фуршету в основному складається із закусочних страв, невеликих за розміром які довго не втрачають свій зовнішній вигляд. Як правило, це всілякі канапе, міні-шашлички, тарталетки з салатним наповнювачами, випічка.

Алкогольні напої виставляються також на окремий стіл для вільного доступу, або їх розносять між гостями офіціанти. Чай і кава на фуршеті також можуть подавати, ще пропонується вибір соків і води.

Інформація для статті взята з порталу: furshett.ru


482 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Trembita Rooftop: Ідеальна Локація для Вашого Ідеального Заходу у Львові

Плануєте особливу подію у Львові? Виїзне весілля, корпоративну вечірку чи приватний захід? Локація Trembita Rooftop стане вашим ідеальним вибором. Завдяки своєму сучасному дизайну, великій площі та бе

コメント


bottom of page