top of page

Як організувати виїзне весілля у лісі? Практичні поради від компанії "Кейтеринг Львів".Організація весілля просто неба в лісі може стати чарівним досвідом. Створення ідеальної обстановки вимагає певного планування та креативності, але результати можуть бути приголомшливими. Ось кілька порад, які допоможуть вам спланувати ідеальне весілля в лісі просто неба.
Спочатку визначтеся з тематикою Вашого заходу. Це може допомогти вам створити ідеальну атмосферу для вашого особливого дня. Незалежно від того, виберете ви еко, романтичну чи богемну тему, вона задасть тон вашому весіллю.
Визначивши тему, почніть думати про місце. Ви захочете вибрати місце, яке відповідатиме вашій тематиці, а також пропонує гарний фон і достатньо місця для ваших гостей. Зверніть увагу на дерева, рослини та дику природу в цьому районі, щоб вибрати ідеальне місце.

Ми однозначно Вам рекомендуємо розглянути локацію Beautiful Moments Pavillion. Вона знаходиться 25 кілометрів від Львова у сосновому лісі. Атмосфера там просто незабутня.
Визначившись з темою та місцем, варто почати думати про декорування. Подумайте, який тип декору найкраще підійде до вашої теми та місця розташування. Ви можете вибрати декорації, натхненні природою, або щось більш традиційне, залежно від стилю вашого весілля. Обов’язково враховуйте також погоду та вибирайте прикраси, які підходять для виходу на вулицю.
Весільна церемонія - одна з найважливіших частин вашого весілля. Подумайте, який тип церемонії найкраще підходить та довподоби саме Вам. Весільна церемонія у лісі не може порівнятись із будь-якою іншою. Це дійсно незабутні емоції на все життя.
Ваше весілля – це місце, де ви та ваші гості відсвяткуєте свій особливий день. Виберіть місце, яке відповідає вашій темі, пропонує гарний вид і має достатньо місця для ваших гостей. Ви можете забронювати намет або павільйон, щоб захистити себе від негоди.

Все ж ми Вам рекомендуєм не тимчасові намети, а саме розглянути локацію Beautiful Moments Pavillion.


Нарешті, подумайте про їжу та напої, які ви подасте на весіллі. Подумайте, який тип кухні найкраще підійде вашій темі та вподобанням ваших гостей. Крім того, подумайте, який алкоголь ви б хотіли подати. Ми рекомендуємо встановити "Вітальний фуршет" з закусками та охолоджуючими напоями, який буде працюватии упродовж всієї події. Щодо основних теплих страв ми рекомендуємо обрати найбільш природню та натуральну кухну - барбекю приготовлене при Ваших гостях на вогні "з ножа".

Організація весілля на відкритому повітрі в лісі - це чарівний досвід. Ретельно спланувавши, ви зможете створити ідеальну обстановку для свого особливого дня. Виберіть тему та місце, які відповідають вашому баченню, виберіть декорації, які відповідають погоді, і не забудьте вибрати місце для прийому, де достатньо місця для ваших гостей. Нарешті, не забудьте розглянути їжу та напої, які будуть подаватися. Завдяки цим порадам ви матимете всі інгредієнти для ідеального лісового весілля просто неба.


Для замовлення виїзного весілля пишіть нам у онлайн заявку, або телефонуйте за номером:

067-620-7495

105 переглядів0 коментарів

Komentarai


bottom of page